Грошові ящики

Грошова скринька - касова скринька для грошей

Один із найголовніших елементів оснащення касового місця – грошова скринька. касовий ящик - обов'язковий атрибут, яким оснащується будь-яке касове місце, незалежно від сфери діяльності. Вибрати ящик для грошей досить просто не вдаючись до послуг фахівців. достатньо визначити собі основні параметри, яким він повинен відповідати.

Перед тим як купити касову грошову скриньку важливо врахувати:

  • Тип виконання. Бувають або горизонтальні чи вертикальні фінансові ящики. У першому випадку лоток для зберігання купюр виїжджає горизонтально, у другому випадку тільки вертикально відкидається кришка і лоток залишається нерухомим. Вертикальні грошові скриньки повсюдно у мінімаркетах використовує торговельну мережу "АТБ".
  • Кількість відсіків для купюр та монет. Різна кількість секцій: 4, 5, 6, 8. Вибираєте лоток для грошей залежно від доцільності та зручності персоналу. Що менше відсіків, то компактніші розміри займає на касі ящик. Габаритні розміри, як правило, можуть бути основою при виборі даного обладнання.
  • Можливість підключення до касового апарату, принтера чеків або ПІС терміналу. Уважно перевіряйте сумісність з технічними параметрами. Бувають грошові ящики на 12 Вольт та 24 Вольти. Майже всі мають порт для підключення до вищевказаних пристроїв.
  • Тип замку грошової скриньки, використовується або на 2-а положення ключа (закрито, відкрито), або на три положення ключа (закрито, автоматичне відкриття та ручне відкриття).
  • Матеріал з якого виготовлено касову скриньку. Найчастіше корпус завжди виготовляється з металу та фарбується порошковою фарбою. Затискачі для грошей можуть бути як пластиковими так і сталевими, перегородки зазвичай завжди з пластику. Існує помилкова думка, що деякі грошові ящики бувають вогнетривкими – це не так.
    Вибираємо грошову скриньку для касового місця
Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Доставка обладнання здійснюється в будь-які регіони України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Макіївка, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Нікополь, Ужгород, Павлоград, Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників (Нова Пошта або Укр. Пошта). Доставка обладнання здійснюється до складу вантажоперевізника.

Надаємо гарантію на весь товар представлений в нашому магазині. Найдешевші ціни на aleo.com.ua Знайдете дешевше, зробимо знижку