Ваги

Вагове обладнання – види та призначення ваг

Вагове обладнання давно знайоме сучасній людині. Воно є пристосуванням, за допомогою якого відбувається вимірювання маси товару. З роками прилад удосконалили, зробили практичнішим в експлуатації. Як наслідок, підвищився обіг того середовища, де їх використовують. Основний фактор, який визначає значущість обладнання, – це великий автоматизований процес виробництва. До того ж, зважування відбувається точніше з виведенням результатів на табло. Існує безліч ознак, якими класифікують ваги.

Залежно від механізму:

Механічні. Їхня перевага в тому, що для роботи не вимагають додаткового обладнання та умов.
Електронні, точніші. Є електричний механізм зважування, більш точно і швидко вимірюють масу.

Залежно від цього, у сфері використовують ваги, їх ділять різні види. Вони можуть бути різних розмірів та матеріалу, з індивідуальною системою та специфікою вимірювання.

Залежно від сфери використання

Ваги промислового середовища – як правило, призначені для зважування габаритної тари, товарів та товарної продукції менш дрібної та об'ємної. Серед них виділяють:

Торгові ваги використовують у середовищі, при вимірі товарів. Найпрактичніше користуватися електронним видом ваг.
Ваги для фасування застосовуються для зважування та фасування порційних товарів. Основна сфера застосування - торгівля. Крім того, їх часто застосовують на кухні або складах, де необхідний точний продукт.

Складські ваги призначені для зважування тари на складах та підсобках. Можуть бути досить габаритними та витримувати велику масу.
Терези з печаткою, мабуть, одна з останніх версій наукових діячів. Як правило, їх використовують у мережі магазинів та супермаркетів. Вони дуже зручні, практичні та легкі у використанні. Для керування передбачено сенсорну або поверхню на кнопках.

Товарні ваги призначені для зважування ящиків і коробок з товаром. Їх використовують як у складах, і у виробництві чи торгівлі.
Терези, що використовуються на залізниці. Це платформа, що знаходилася на рейках і вбудована у гілку залізниці. Бувають ваги для статистичного зважування – з вантажем чи без. Також розрізняють платформні ваги – вони дуже практичні та зручні, оскільки дозволяють проводити виміри на швидкості та без розчеплення складу.
Ваги товарні дозволяють зважувати вантаж, який більше трьох метрів завдовжки.

Кранові ваги оснащені електронною системою зважування. Призначені для виміру маси товару, який переміщують за допомогою кранової техніки.
Автомобільні ваги - використовують для зважування вантажу, що перевозиться автотранспортом. У свою чергу вони поділяються на стаціонарні та пересувні.
Варто звернути увагу на те, що все вагове обладнання має супроводжуватись пакетом документів, бути сертифікованим, відповідати стандартам та нормам законодавства

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Доставка обладнання здійснюється в будь-які регіони України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Макіївка, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Нікополь, Ужгород, Павлоград, Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників (Нова Пошта або Укр. Пошта). Доставка обладнання здійснюється до складу вантажоперевізника.

Надаємо гарантію на весь товар представлений в нашому магазині. Найдешевші ціни на aleo.com.ua Знайдете дешевше, зробимо знижку